SİZİ BİZ ARAYALIM
X

SİZİ BİZ ARAYALIM




Başarı ve Ödüller
 ORTAOKUL
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI
BASKETBOL
 Küçük Erkekler Adana birincisi olmuştur. 15-19 Nisan tarihleri arasında Malatya ilinde düzenlenen Türkiye yarı finalleri müsabakalarında ilk on altı takım arasına girmiştir.
Yıldız Erkekler Adana birincisi olmuştur. 22-25 Şubat tarihleri arasında Mersin ilinde düzenlenen müsabakalarda Türkiye Çeyrek Finalleri'ne katılmıştır.
 KORT TENİS  Küçük Kız Takımımız Adana üçüncüsü olmuştur.
 MASA TENİSİ  Küçük Kız Takımımız Adana ikincisi olmuştur.
 ARTİSTİK CİMNASTİK  Küçük Erkek Takımımız Adana ikincisi olmuştur. 
YÜZME   Küçük Erkek takımımız Adana ikincisi olmuştur.
 5.sınıf öğrencimiz Akif Talha UĞURLU Türkiye Yüzme Federasyonunun düzenlemiş olduğu yüzme müsabakalarında 11-12 yaş ulusal gelişim projesi Türkiye Şampiyonasında barajı geçerek İstanbul'da yapılacak olan Türkiye şampiyonasında okulumuzu temsil etme hakkı kazanmıştır.
 Yıldız Erkek Takımımız Adana dördüncüsü olmuştur.
 Yıldız Kız Takımımız Adana üçüncüsü olmuştur.
STEP AEROBİK  Küçük Kız Takımımız Adana birincisi olmuştur. 
 Yıldız Kız Takımımız Adana birincisi olmuştur. 
 Küçük ve Yıldız Kız takımlarımız 29-31 Mart tarihlerinde Sakarya ilinde düzenlenen Türkiye Finallerinde Türkiye dokuzuncusu olmuştur.
2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI  
BASKETBOL   Yıldız Erkekler Adana ikincisi olmuştur.
KORT TENİS   Yıldız Kızlar Adana ikincisi olmuştur.
 Yıldız Erkekler Adana üçüncüsü olmuştur.
MASA TENİSİ   Küçük Kız Takımı Adana üçüncüsü olmuştur. Takımımız, 28-30 Nisan tarihlerinde Tokat ilinde düzenlenen Türkiye Yarı Finallerine katılmıştır.
ARTİSTİK CİMNASTİK   Küçük Erkek Takımımız Adana birincisi olmuştur.
YÜZME   Yıldız Kız Takımımız Adana ikincisi olmuştur.
 Küçük Kız ferdi 50 m serbest stilde Eda AYHAN GÖKDOĞAN Adana dördüncüsü olmuştur.
STEP AEROBİK   Yıldız Kız Takımımız Adana birincisi olmuştur. Takımımız, 05-07 Mayıs tarihlerinde Kocaeli ilinde düzenlenen Türkiye Finallerine katılmıştır.
GELENEKSEL OYUNLAR   Küçük Kız-Erkek (karma) Tombik Yakan Top Takımı Adana üçüncüsü olmuştur.
KULÜP BAŞARILARI 
BASKETBOL   Minik Erkekler Adana birincisi olmuştur.
 Küçük Erkekler Adana dördüncüsü olmuştur.
2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI  
BASKETBOL   Küçük Erkekler Adana üçüncüsü olmuştur.
 Yıldız Erkekler Adana üçüncüsü olmuştur.
KORT TENİS   Küçük Kızlar Adana ikincisi olmuştur.
 Küçük Erkekler Adana üçüncüsü olmuştur.
2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI  
BASKETBOL   Küçük erkekler Adana üçüncüsü olmuştur
YÜZME   Yıldız Erkek Alaz MİCOZKADIOĞLU;
 100 m Kurbağalama Adana üçüncüsü olmuştur.
 50 m Kurbağalama Adana ikincisi olmuştur.
TENİS   Küçük Erkekler Adana birincisi 
 Küçük Erkekler Türkiye Çeyrek Final birincisi olmuştur ve İzmir ilinde düzenlenen Türkiye Finallerinde Türkiye beşincisi olmuştur.
 Küçük Kızlar Adana ikincisi olmuştur.
 Yıldız Kızlar Adana ikincisi olmuştur.
 Yıldız Erkekler Adana dördüncüsü olmuştur.
RİTMİK CİMNASTİK   Küçük Kızlar Doğa GEDİKOĞLU Adana birincisi olmuştur.
2013-2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI  
BASKETBOL   Yıldız Erkekler Adana üçüncüsü olmuştur.
YÜZME   Yıldız Kız ferdi (kelebek) Adana üçüncüsü Asu Aslıhan TAŞKIN
 Yıldız Kız ferdi Bera MİÇOZKADIOĞLU
 Yıldız Kız ferdi Begüm ILGAR 
 Küçük Erkek Takımı Adana üçüncüsü
 Akın AKKOS
 Alaz MİÇOZKADIOĞLU
 Alican TATLICI
 Arda AYVATAŞ
 Gönenç Efe YILMAZ
 Küçük Kız ferdi Deniz Berce Eroğlu
 Zeynep Ece Yıldırım
TENİS   Yıldız Kız Takımımız Adana ikincisi olmuştur.
 Yıldız Erkek Takımımız Adana ikincisi olmuştur.
 Küçük Kız Takımımız Adana üçüncüsü olmuştur
KULÜP BAŞARILARI
BASKETBOL   Minik Erkekler Adana üçüncüsü olmuştur.
 Küçük Erkekler Adana üçüncüsü olmuştur.
2012-2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI
BASKETBOL   Yıldız Erkekler Adana dördüncüsü olmuştur.
YÜZME   Küçük Kız Takımı Adana üçüncüsü olmuştur.
 Yıldız Erkek Atakan YURDAKUL 50 m serbest Adana üçüncüsü olmuştur.
 Yıldız Kız Pelin ÖZ 50 m kurbağalama Adana üçüncüsü,
                                      50 m sırtüstü Adana üçüncüsü olmuştur.
 Yıldız Kız Sueda ERZİN 50 m serbest Adana üçüncüsü,
                                               100 m kurbağalama Adana üçüncüsü,
                                               100 m serbest Adana ikincisi,
                                                50 m kurbağalama Adana ikincisi olmuştur.
TENİS   Yıldız Kız Takımımız Adana üçüncüsü olmuştur.
KULÜP BAŞARILARI 
BASKETBOL   Küçük Erkekler Adana üçüncüsü olmuştur.
2011-2012 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI  
YÜZME   Yıldız Kız ferdi üçüncüğü
TENİS   Yıldız Erkek Takımımız Adana ikincisi olmuştur.
 Yıldız Kız Takımımız Adana üçüncüsü olmuştur.
DANS FESTİVALİ   Küçük Kızlar Adana birincisi olmuştur.
 Yıldız Kızlar Adana üçüncüsü olmuştur.
KULÜP BAŞARILARI 
BASKETBOL   Küçük Erkekler (B) Takımımız Adana ikincisi olmuştur.
2010-2011 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI  
BASKETBOL   Yıldız Erkek Basketbol Takımımız Adana dördüncüsüolmuştur.
YÜZME   Yıldız kız ferdi Yonca YILMAZ Adana birincisi,
                                                                           50 m serbest birincisi,
                                                                         100 m serbest ikincisi,
                                                                           50 m kelebek ikincisi,
                                                                         100 m kelebek birincisi olmuştur.
 Türkiye Şampiyonası (Kastamonu) 50 m Serbest Türkiye on birincisi olmuştur.
 Yıldız ferdi Türkiye Şampiyonası (Marmaris) on birincisi olmuştur
TENİS   Yıldız Kız Takımımız Adana ikincisi olmuştur.
 Yıldız Kız Takımımız İzmir'de düzenlenen Grup Yarışmalarında ikinci olmuştur.
2009-2010 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI
BASKETBOL   Yıldız Erkek Basketbol takımımız Adana üçüncüsü olmuştur.
YÜZME   Yıldız Erkeklerde ferdi olarak iki ikincilik, bir üçüncülük alınmıştır.
TENİS   Yıldız Kız Takımımız Adana ikincisi olmuştur.
2008-2009 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI  
YÜZME   Yıldız Erkekler Adana ferdi dereceler alınmıştır.
 Yıldız Kızlar Adana ferdi birincilikler alınmıştır.
TENİS   Yıldız Erkekler Adana ikincisi olmuştur. 
 Yıldız Kızlar Adana ikincisi olmuştur.
2007-2008 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 
BASKETBOL   Yıldız Erkekler Adana birincisi olmuştur. 
 Yıldız Erkekler Aksaray İlinde düzenlenen Çeyrek Final'de ikinci olmuştur.
YÜZME   Yıldız Erkekler Adana ferdi birincilikler alınmıştır.
TENİS   Yıldız Erkekler Adana birincisi olmuştur. 
 Yıldız Kızlar Adana ikincisi olmuştur.
2006-2007 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 
BASKETBOL   Yıldız Erkekler Adana birincisi olmuştur.
 Yıldız Erkekler, Eskişehir İlinde düzenlenen  Yarı Final 'de ikinci olmuştur.
 Yıldız Erkekler, Bartın İlinde düzenlenen Türkiye Finali'inde Türkiye beşincisi olmuştur.
YÜZME   Yıldız Erkek Adana ferdi birincisi olmuştur.
TENİS   Yıldız Kızlar Adana ikincisi olmuştur.
 Yıldız Erkekler Adana ikincisi olmuştur.
KULÜP BAŞARILARI 
BASKETBOL   Küçük Erkekler Adana birincisi olmuştur.
 Küçük Erkekler, Kilis ilinde düzenlenen Bölge Finali'nde birinci olmuştur.
 Küçük Erkekler, Tekirdağ ilinde düzenlenen Anadolu Kupası'nda beşinci olmuştur.
 Minik Erkekler Türkiye ilk sekize kalma başarısı göstermiştir.
YÜZME   9-10 yaş ve 11-12 yaş bölge ikincisi olmuştur. 
 13+ yaş ferdi ön eleme derecesiyle Türkiye'de ilk 10'a girmiştir.
2005-2006 EĞİTİM ÖĞRETİM  
BASKETBOL   Yıldız Erkekler Adana üçüncüsü olmuştur.
YÜZME   Yıldız Erkekler Adana ikincisi olmuştur.
KULÜP BAŞARILARI 
BASKETBOL   Minik Erkekler Adana birincisi olmuştur. 
 Minik Erkekler, Eskişehir ilinde düzenlenen Türkiye Finali'nde Türkiye ikincisi olmuştur.
YÜZME   9-10 yaş  ve 11-12 yaş  Adana ikincisi olmuştur.
 9-10 yaş  ve 11-12 yaş Kış Bölgesel Şampiyonası altıncısı olmuştur.
 9-10 yaş  ve 11-12 yaş Yaz Bölgesel Şampiyonası ikincisi olmuştur.
 13 + yaşta 1 ferdi sporcumuz;
 Marmaris: Ön Eleme Şampiyonası ilk 10'a girdi. 
 Ankara: Kış Şampiyonasında ilk 5'e girdii
 İzmir: Yaz Şampiyonasında ilk 5'e girdi.
2004-2005 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI  
BASKETBOL   Yıldız Erkekler Adana dördüncüsü olmuştur.
YÜZME   Yıldız Erkekler Adana ikincisi olmuştur.
 Yıldız Kızlar Adana ferdi birincisi olmuştur.
 Yıldız Kızlar, Kastamonu ilinde düzenlenen Türkiye Finali'nde Türkiye beşincisi olmuştur.
KULÜP BAŞARILARI 
BASKETBOL   Minik Erkekler Adana ikincisi olmuştur. Ankara'da düzenlenen 3. Minikler Basketbol Şenliğinde Adana ilini temsil etmiştir.
YÜZME   10 –11-12 yaş Adana İli Seçmesinde birinci olmuştur.
 10-11-12 yaş Kış Bölgesel Şampiyonası Adana üçüncüsü olmuştur.
 10–11-12 yaş Yaz Bölgesel Şampiyonası dördüncüsü olmuştur.
2003-2004 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 
HENTBOL   Yıldız Erkekler Adana dördüncüsü olmuştur.
YÜZME   Yıldız Erkekler Adana ikincisi olmuştur.
 Yıldız Kızlar Adana birincisi olmuştur.
 Yıldız Kızlar Samsun ilinde düzenlenen Türkiye Finali'nde Türkiye yedincisi olmuştur.
 Eskişehir  ilinde düzenlenen Türkiye Şampiyonası'nda ilk 5'e girmiştir.
KULÜP BAŞARILARI 
BASKETBOL   Minik Bayanlar Adana üçüncüsü olmuştur. 
 Minik Erkekler Adana beşincisi olmuştur.
HENTBOL   Genç Kızlar Adana ikincisi olmuştur.
 Yıldız Erkekler Adana dördüncüsü olmuştur.
YÜZME   10-11 -12 yaş Adana birincisi olmuştur.
 10-11 -12 yaş Bölge birincisi olmuştur.
 Yaz Kupası Bölge birincisi olmuştur.
 İstanbul ilinde düzenlenen Türkiye Yüzme Şampiyonası'nda sporcularımız 4 branşta barajı aşmıştır.
2002-2003 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 
HENTBOL   Yıldız Erkekler Adana birincisi olmuştur
YÜZME   Yıldız Erkekler Adana ikincisi olmuştur.
KULÜP BAŞARILARI 
BASKETBOL   Minik Erkek Adana beşincisi olmuştur.
YÜZME   10-11-12 Yaş İl Seçmeleri Adana ikincisi olmuştur.
 10-11-12 Yaş Bölge Seçmeleri Adana ikincisi olmuştur.
 10-11-12 Yaş Türkiye D Grubu dördüncüsü olmuştur.
HENTBOL   Genç Kızlar Adana birincisi olmuştur.
 A Takım 1. Lig üçüncüsü olmuştur.
 A Takım Plaj Hentbolu Türkiye ikincisi olmuştur.
2001-2002 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 
YÜZME   10-11-12 yaş Adana birincisi olmuştur.
 10-11-12 yaş Bölge birincisi olmuştur.
HENTBOL   Küçük Erkekler Adana birincisi olmuştur.
 Küçük Erkekler, Kadirli ilinde düzenlenen Grup Finali'nde Grup birincisi olmuştur.
 Küçük Erkekler, Denizli ilinde  düzenlenen Türkiye Finali'nde Türkiye Şampiyonu olmuştur.
 Küçük Kızlar Adana ikincisi olmuştur.
 Yıldız Erkekler Adana ikincisi olmuştur.
 Yıldız Erkekler, Hatay ilinde düzenlenen Grup Finali'nde Grup ikincisi olmuştur
 Yıldız Kızlar Adana birincisi olmuştur.
 Yıldız Kızlar, Hatay ilinde düzenlenen Grup Finali'nde Grup ikincisi olmuştur.
2000-2001 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 
HENTBOL   Yıldız Erkekler Adana birincisi olmuştur.
 Yıldız Kızlar Adana ikincisi olmuştur.
PAYLAŞ:
X