SİZİ BİZ ARAYALIM
X
icon

SİZİ BİZ ARAYALIM




Okul Veli İletişimi
Veli Toplantıları
Her okul yılı için idare tarafından veli toplantısı tarihleri belirlenir, okul takviminde gösterilir ve web sayfasında yayınlanır. Velilere toplantı tarihinden önce öğrencilerimiz aracılığıyla davet mektubu gönderilerek, SMS ve K12NET sistemi ile bilgilendirme yapılarak toplantı tarihi ve saati hatırlatılır.
 
Randevulu Veli Görüşmeleri
Velilerimiz, web sitesinden veli görüşme saatlerine bakarak öğretmenlerimizin uygun görüşme saatlerini tespit edilebilirler.
       Müdür Yardımcıları, velinin geleceği gün ve saatte görüşmeye uygun olan öğretmenlerle planlama yaparak, veli ile görüşmelerini sağlar.
 
K12NET Sistemi ve SMS Gönderimi
        Öğrencimizin okul hayatı ile ilgili detaylı bilgiyi daha hızlı şekilde sizlere aktarma ve iletişime geçme olanağı sağmayı hedefleyen okulumuz, çocuğunuzun eğitimindeki gelişmeleri yakından izleyebilmeniz için internet tabanlı K12NET sistemini kullanmaya başlamıştır.  İnternet bağlantısı olan akıllı telefon veya tabletlerinize “Play Store” veya “App Store”dan K12NET’in programı olan K12NETMobil  uygulamasını indirerek, şifrenizle sisteme bağlanabilirsiniz. Öğrencinin deneme sınav sonuçları, ders programı, ödevler ve ödevlerin kontrolü gibi bilgiler K12NET sistemi üzerinden öğrenilebilir. 
        Öğrencilerin devam-devamsızlık durumu, duyurular cep telefonunuza K12NET ile sistem üzerinden ve SMS ile iletilir. Bu nedenle telefon numarası değişikliklerini en kısa sürede Müdür Yardımcısına bildirmek velinin sorumluluğundadır. 


BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ÖZEL BAŞKENT ORTAOKULU
2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI
1.DÖNEM ÖĞRETMEN-VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ
ÖĞRETMEN GÜN DERS SAATİ
GÜLAY REYHANİOĞLU ÇARŞAMBA 13:00-13:40
MÜKAFAT SÖZÜTEK ÇARŞAMBA 8.00-8.40
CANAN YETİŞİR PAZARTESİ 13:00-13:40
YAĞMUR MENET PERŞEMBE 08.55-09-35
NİSA İSTANBULLU ÇARŞAMBA 13.00-13.40
GİZEM NOYANER SALI 09:50-10:30
ZÜMRÜT DAŞTANOĞLU ÇARŞAMBA 8.55-9.35
ELEM AVCI SALI 8.55-9.35
MERİH ÖZSOY PAZARTESİ 14.50-15.30
İBRAHİM SALMAN ÇARŞAMBA 09.50-10.30
SILA ARIOĞLU İZİNLİ
BURCU SENİHA TOYGUŞ CUMA 13:00-13:40
AYŞEGÜL BİNGÖL İZİNLİ
MURTAZA ÇAĞRI BAYINDIR PAZARTESİ 09.50-10.30
BİLGEHAN TOPAL PERŞEMBE 14.50-15.30
CEYDA KURTER PAZARTESİ 14.50-15.30
OĞUZHAN BURAK DEMİRTAŞ ÇARŞAMBA 13.00-13.40
HATİCE ERTÜRK SALI 08.55-09.35
DİLEK ÖZKE SALI 8.00-8.40
NURGÜL AKKUM SALI 10.45-11.25
GİZEM KÖSE ÇARŞAMBA 9:50-10:30
SERAP KORKMAZ CUMA 9:50-10:30
ÇAĞLA KAVAKBAŞI PAZARTESİ 10.45-11.25
EMRAH DURAL SALI 13:00-13:40
MURAT DEMİREL PERŞEMBE 8.55-9.35
ERDAL TOPRAK SALI 14.50-15.30
HAFİZE BURCU KAPTI SALI 10.45-11.25
DUYGU ÖZİÇ KIMIŞ PAZARTESİ 10.45-11.25
DİDEM İNCESU PERŞEMBE 13.55-14.35
NESLEHAN KAYA ÇARŞAMBA 13.55-14.35
ÖDÜL GERGİN SALI 09:50-10:30
İKRAM ASRİNAM PERŞEMBE 10:45-11.25
UMUT GÖKALP SALI 13:00-13:40
AHMET DAĞLI SALI 09:50-10:30
FATİH İBOOĞLU SALI 09:50-10:30
ELEM HAKCIL SALI 11.40-12.20
MEHMET CAN KESENEK PAZARTESİ 08:55-09:35
ADAM ROBERT BLOEDORN PERŞEMBE 15.45-16.25
JOANNE MARY GÖKÇEDAĞ ÇARŞAMBA 08.00-08.40
JASON COLİNA ÇARŞAMBA 08:55-09:35
BEGÜM ETİZ PERŞEMBE 08.55-09.35
ASLI CENGİZ SALI 13.00-13.40
TUĞBA ASLAN ÖZTÜRK SALI 09:50-10:30
NİHAN GÜNGÖR SALI 10:45-11:25
SAWSAN ANNA SARIEROĞLU SALI 10:45-11:25
GAMZE YELKENAÇ ÇARŞAMBA 09:50-10:30
AÇELYA KARABAY SALI 08.55-09.35
NERMİN MERMER SALI 08.55-09.35
ŞEBNEM SEZGİN SALI 08.55- 09.35
ELİF ŞENOCAK İSLAMOĞLU SALI 08.55-09.35
YASEMİN YILDIRIM SALI 13.00-13.40
TÜLAY KARAKELLE SALI 08.55-09.35
ECE MAKARACI SALI 10.45-11.25
MUSTAFA KOCABAŞ SALI 11.40-12.10
FATİH TÜRKERİ PAZARTESİ 08.00-08.40
TEMEL HEYBET PAZARTESİ 09.50-10.30
NİHAN KADİFECİ CUMA 09.50-10.30

PAYLAŞ:
X