SİZİ BİZ ARAYALIM
X
icon

SİZİ BİZ ARAYALIM
Sosyal Etkinlikler
Sosyal Etkinlikler 
 
1. Kulüpler
Kulüpler, öğrencilerin ilgi ve istekleri doğrultusunda her yıl sene başı öğretmenler kurulunda belirlenir. Kulüp faaliyetleri Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği çerçevesinde kulüp rehber öğretmenlerinin yönlendirmeleri ile planlanır ve yürütülür.
      
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Kulüpleri
 
1. Kültür ve Edebiyat Kulübü
2. Sivil Savunma Kulübü
3. Bilim Fen ve Teknoloji Kulübü
4. Spor Kulübü
5. Satranç Kulübü
6. Gezi ve Turizm Kulübü
7. Halk Oyunları ve Dans Kulübü
8. Sosyal Dayanışma Kulübü
9. Müzik ve Radyo Yayın Kulübü
10. Robotik Kulübü
11. Yabancı Diller Kulübü
12. İlk Yardım Kulübü
13. Fotoğrafçılık ve Basın Kulübü
 
Okul Sonrası Sosyal Etkinlikler
•    Her sınav dönemi sonrası idare tarafından öğrenci motivasyonunu artırmaya yönelik (sinema, sınıflar arası turnuvalar, dışarıda öğle yemeği vb.) aktiviteler, çeşitli kutlamalar (yeni yıl, mezuniyet vb. ) gerçekleştirilir. 
•    Sosyal etkinlikler kurulunun sosyal bilinç ve farkındalık yaratmak amaçlı faaliyetleri kapsamında çeşitli kurumlara (hastaneler, yaşlı bakım evleri vs.) ziyaretler düzenlenerek manevi destek verilmesi sağlanır. 
•    Öğrencilerimizin fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak amaçlı okulumuzun spor salonundan (fitness) ve havuzumuzdan okul sonrası ücretsiz faydalanmaları sağlanır.  
 
Geziler
Gezi Kulübünün düzenlediği yurt içi ve yurt dışı bilimsel araştırma ve kültür gezilerinin yanı sıra bölümler ders özelliklerine göre teknik geziler planlayarak bu planları hayata geçirirler. Örneğin kimya dersi kapsamında fabrika gezileri, tarih dersi kapsamında Adana tarihi gezisi vb.
 
PAYLAŞ:
X